Нові осінні колекції від Zinc Textile 2021 | Daylight

Нові осінні колекції від Zinc Textile 2021

Раді представити вам нові колекції від Zinc Textile.

Zinc Textile та інтер’єрна студія Martin Hulbert Design (MHD) об’єднали свої зусилля, з метою дослідити загальну пристрасть до дизайну, відобразивши її в лінійці інтер’єрного текстилю та подушок. Нова колекція включає каталоги : збірку декоративних тканин для оббивок і штор, збірку розкішних текстур для штор, тюлів та оббивок і збірку однотонних тканин для штор та оббивок.

Інтер’єрну студію Martin Hulbert Design (MHD) було засновано в Лондоні в 2010 році. Засновники компанії Martin Hulbert та Jay Grierson. Інтер’єрна студія Martin Hulbert Design (MHD) стає одним із провідних брендів у галузі дизайну інтер’єрів Великобританії завдяки таланту до створення продуманих та проникливих інтер’єрів з особливою увагою до деталей.

Justin Marr та дизайн студія Zinc інтерпретували бачення Martin Hulbert Design (MHD), що дозволило по-новому поглянути на колір та дизайн, які не перестануть бути трендами. У кожній колекції перед нами розкриваються справді інтригуючі, спонтанні дизайни, підкреслені фактурою та безліччю до деталей продуманих візерунків. Саме завдяки цим методам вдалося створити досконалу естетику.
Колекції Zinc незабаром будуть представлені у всіх шоу-румах України.