ADO | Daylight

Про бренд ADO

ADO сьогодні - це одна з найбільших ткацьких фабрик у світі, безперечний лідер на ринку інтер'єрних тканин.
Концерн виробляє тканини та аксесуари та включає повний цикл виробництва від виробництва пряжі до обробки готових тканин обтяжувачем із золотою ниткою – візитною карткою концерну.
Дизайн тканин ADO – це завжди яскравий, живий настрій великих фактур та малюнків. За допомогою розбитих за стилями колекцій, тканинами ADO легко задекорувати будь-яке приміщення — виконане в скандинавському стилі або середземноморському, східному або розкішному стилі неокласицизму.

ADO CoverTex / wall covering system

Спеціальна система розроблена брендом, що дозволяє декорувати стіни будь-якою тканиною. Система складається з направляючих, які кріпляться на стіни та спеціального шпателя, за допомогою якого фіксується тканина.

unnamed
5 років гарантії на продукцію бренду. Понад 60 років досвіду у виготовленні високоякісних тканин. Майже всю продукцію бренду можна прати та гладити. Також, всі тканини бренду проходять міжнародні тестування якості відповідно до міжнародних стандартів.
unnamed
Термо тканини. У бренду представлена ​​велика колекція термо тканин, захищають приміщення від протягів, запобігають втраті тепла та поглинають звук.
unnamed (1)
ADO Smart Clean – деякі тканини бренду мають спеціальне покриття, що дозволяє чистити тканини навіть від найскладніших забруднень.
unnamed (2)
У бренду представлена ​​широка лінійка тканин, що не підтримують горіння та підходять для використання в комерційних проектах.

Сайт виробника


Перейти на сайт

З питань співробітництва:


Бренд-менеджер в Україні: Марія Полтавченко

Телефон: +38 (067) ‎400 03 44

Пошта: bm1@daylight.com.ua